• wyświetlacz pralki
  • pralka
  • bęben pralki

Montaż urządzeń AGD

Specjalizuję się w montowaniu i podłączaniu sprzętu AGD każdej marki pod zabudowę. Wycinam blaty pod kuchenne płyty gazowe, płyty elektryczne oraz indukcyjne; również pod zlewozmywaki. Podłączam płyty kuchenne do instalacji elektrycznej, przywiązując do tego dużą wagę ze względów bezpieczeństwa.

Montuję również sprzęt w szafkach, w zabudowach regipsowych, drewnianych i innych np. lodówki, piekarniki elektryczne oraz gazowe, ekspresy do kawy, piekarniki parowe, kuchenki mikrofalowe oraz każdy inny sprzęt zgodnie z życzeniem klienta. Przy nietypowym sprzęcie najważniejsze jest, by była przygotowana dla niego odpowiednia szafka lub wnęka, z resztą poradzi sobie moja firma.

Fachowo doradzę zakup odpowiedniego sprzętu, dostosowanego do potrzeb, wymagań i możliwości klienta, nie pobierając za tę usługę wynagrodzenia.

Zawsze staram się dopasować do wymagań klienta, dojechać na miejsce w czasie dogodnym dla klienta, oraz wykonać swoją pracę w czasie optymalnym dla obu stron. Od lat staram się również utrzymywać konkurencyjny poziom cenowy, bo zdaję sobie sprawę z tego, że dzisiejszych czasach cena jest bardzo ważna. Moja firma łączy w sobie niskie ceny i wysoką jakość wykonanej usługi, co dla wielu moich klientów jest niezwykle ważne.

PERFEKT Serwis AGD, ul. Sopocka 9, 50-344 Wrocław, telefon: 665 256 010