• wyświetlacz pralki
  • pralka
  • bęben pralki

O firmie

Majsterkować lubiłem od zawsze, tak jak odkrywać sekrety urządzeń gospodarstwa domowego. Od końca lat dziewięćdziesiątych zajmowałem się zawodowo serwisem sprzętu AGD, sprowadzałem sprzęt na zamówienie z Niemiec, montowałem, a potem serwisowałem. Lubiłem kontakt z ludźmi, praca sprawiała mi satysfakcję. Chciałem też pracować dla siebie. W roku 2000 powstała moja firma PERFEKT Serwis AGD, łącząc moją pasję i doświadczenie w jedno. Dla mnie bardzo ważne jest to, że żyję z tego, co lubię robić, i robię to, co lubię. Największą radość w mojej pracy sprawia mi usunięcie usterki, która przerosła innych fachowców, lubię kontakt z ludźmi, i to, że sprawiam ludziom satysfakcję, pomagając oszczędzić wydatków na nowy sprzęt. Od trzynastu lat pracuję na terenie Wrocławia, swoimi usługami obejmuję również Trzebnicę oraz Oborniki Śląskie. Oferuję naprawę i montaż AGD każdej marki, staram się przeprowadzać większość napraw bezpośrednio u klienta. Zawsze dotrzymuję umówionych terminów, wiem, jak uciążliwy jest dla gospodyni domowej brak pralki czy kuchenki. W nagłych wypadkach służę pomocą bez względu na porę dnia i nocy, również w dni wolne, niedziele i święta.

Moje doświadczenie w pracy serwisanta rośnie wraz z wiekiem mojej firmy. Wiadomo, są usterki, które w danych urządzeniach często się powtarzają, a prace są standardowe. Jednak ciągle uczę się czegoś nowego, a naprawa nietypowej usterki, nad którą trzeba pomyśleć, sprawia mi niesamowitą satysfakcję. Dlatego też, czasami, zamiast pójść na łatwiznę i wymienić całą część, wolę zajrzeć do środka i sprawdzić, czy nie można przywrócić jej do życia. Od lat współpracuję ze swoimi dostawcami części zamiennych, dzięki temu posiadam korzystne rabaty, przekładające się na ceny moich usług.

Posiadam elastyczny czas pracy. Do klientów staram się dojeżdżać w godzinach od 8:00 do 17:00, jednakże, ze względu na fakt, że moimi klientami są ludzie, którzy pracują zawodowo, często kończę wizyty o 22:00. Nie doliczam osobnych kosztów dojazdu.

Moja firma wyróżnia się szerokim wachlarzem oferowanych usług. Naprawiam płyty indukcyjne, zmywarki, z którymi często nie radzą sobie inni fachowcy. Naprawiam i montuję pod zabudowę lodówki, zmywarki, kuchenki elektryczne i gazowe, kuchenki mikrofalowe, piekarniki parowe, piekarniki elektryczne i gazowe. Naprawiam pralki i zamrażarki. Ogromną wagę przywiązuję do podłączania sprzętu do instalacji elektrycznej. Związane jest to z bezpieczeństwem osoby użytkującej sprzęt, a także z możliwością zniszczenia sprzętu poprzez zwarcie instalacji elektrycznej. Uważam, że wszystko można naprawić tak, by zmniejszyć koszty po stronie klienta. Dzięki temu cieszę się uznaniem swoich stałych klientów, a ci z kolei polecają mnie dalej, swoim znajomym. Mam opinię solidnej oraz niedrogiej firmy, a zadowolenie moich klientów sprawia mi niemałą satysfakcję.

PERFEKT Serwis AGD, ul. Sopocka 9, 50-344 Wrocław, telefon: 665 256 010